KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534501
nr 1453 4501
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 70, komposition. Olja på duk, 45x55, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Kondition: krackeleringar, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:38:25
7/3 19:11:09