KONST / Litografier / Färglitografi 9915503
*
nr 991 5503
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Lars Jonsson, fågel, 180/360, motivet: 30x42
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 november 2015
kl 19:01:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 20:42:55
1
1.500 kr
2/11 11:57:27
2
1.700 kr
2/11 14:46:17
3
1.800 kr
2/11 18:45:37
4
1.900 kr
2/11 18:54:51
5
2.000 kr
2/11 18:56:04
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3142 Färglifografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:46
*
Lars Jonsson
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
nr 991 5503
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Lars Jonsson, fågel, 180/360, motivet: 30x42
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 20:42:55 | 1 | 1.500 kr |
2/11 11:57:27 | 2 | 1.700 kr |
2/11 14:46:17 | 3 | 1.800 kr |
2/11 18:45:37 | 4 | 1.900 kr |
2/11 18:54:51 | 5 | 2.000 kr |
2/11 18:56:04 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3142 Färglifografi
Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
30 sept kl 18:46