BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 7256654
*
nr 725 6654
Bordslampor
2 st. keramik, 1970-tal, höjd: 25 - 45
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2011
kl 18:38:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 11:35:26
1
100 kr
14/11 16:15:55
2
150 kr
14/11 17:19:03
3
200 kr
14/11 17:38:14
1
250 kr
14/11 18:33:50
4
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
7027 Bordslampa
1950-tal, metall. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30
-
6015 Bordslampa
Luceplan, Italien, design: Meda/Rizzatto, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:16
-
6099 Bordslampa
Studio Åhus, glas / metall. Höjd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
-
7028 Bordslampfot
metall, Jugendstil. Höjd: 43 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:48
-
6230 Bordslampfötter
Ett par, "Aneta", mässing. Höjd: 59 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:37
*
Bordslampor
nr 725 6654
Bordslampor
2 st. keramik, 1970-tal, höjd: 25 - 45
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 11:35:26 | 1 | 100 kr |
14/11 16:15:55 | 2 | 150 kr |
14/11 17:19:03 | 3 | 200 kr |
14/11 17:38:14 | 1 | 250 kr |
14/11 18:33:50 | 4 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
7027 Bordslampa
1950-tal, metall. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:30 -
6015 Bordslampa
Luceplan, Italien, design: Meda/Rizzatto, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:16 -
6099 Bordslampa
Studio Åhus, glas / metall. Höjd: 38 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:38
-
7028 Bordslampfot
metall, Jugendstil. Höjd: 43 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:48 -
6230 Bordslampfötter
Ett par, "Aneta", mässing. Höjd: 59 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:37