KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8203528
nr 820 3528
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Göran Brunius (1911-2005), vråk. signerad, motivets mått: 65x49
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:52:00
100 kr
150 kr
200 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius