ÖVRIGT / Speglar / Speglar 9344589
nr 934 4589
Speglar
3 st, höjd: 48-65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:12:33
100 kr
250 kr
400 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion