KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4892305
*
nr 489 2305
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Pastell, Stig MÃ¥nsson, 64x50
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
3.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 oktober 2007
kl 16:18:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/10 21:29:31
1
2.400 kr
5/10 00:42:23
2
200 kr
5/10 00:42:42
2
350 kr
5/10 00:43:01
2
450 kr
5/10 10:37:47
3
1.200 kr
5/10 10:38:19
3
1.500 kr
5/10 10:38:48
3
2.100 kr
5/10 18:04:32
1
3.600 kr
6/10 16:26:50
3
2.500 kr
6/10 16:27:36
3
2.800 kr
6/10 16:28:52
3
3.100 kr
6/10 16:29:44
3
3.300 kr
7/10 19:43:56
3
Vinnande bud
7/10 19:50:29
3
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:56
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:12
*
Stig MÃ¥nsson
nr 489 2305
Stig MÃ¥nsson
(f. 1912), Sverige
Pastell, Stig MÃ¥nsson, 64x50
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 3.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 oktober 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/10 21:29:31 | 1 | 2.400 kr |
5/10 00:42:23 | 2 | 200 kr |
5/10 00:42:42 | 2 | 350 kr |
5/10 00:43:01 | 2 | 450 kr |
5/10 10:37:47 | 3 | 1.200 kr |
5/10 10:38:19 | 3 | 1.500 kr |
5/10 10:38:48 | 3 | 2.100 kr |
5/10 18:04:32 | 1 | 3.600 kr |
6/10 16:26:50 | 3 | 2.500 kr |
6/10 16:27:36 | 3 | 2.800 kr |
6/10 16:28:52 | 3 | 3.100 kr |
6/10 16:29:44 | 3 | 3.300 kr |
7/10 19:43:56 | 3 | Vinnande bud |
7/10 19:50:29 | 3 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:56 -
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:12