KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124143
nr 1512 4143
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Vilande kvinna". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:06:00
17/12 08:50:42
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano