KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 7394380
nr 739 4380
Tusch
Signerad, Karikatyrer mm 55x40
Utrop:
500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:00:02
100 kr
200 kr
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.100 kr