FURNITURE / Tables / Cake stand 10684274
nr 1068 4274
Cake stand
height: 77 cm, diameter: 43 cm,
höjd: 77 cm, diameter: 43 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 250
Monday November 14 2016
at 18:16:13
200 kr