KONST / Litografier / Färglitografi 16182081
nr 1618 2081
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Signerad, numrerad 190/195, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:31:35