KONST / Litografier / Färglitografi 12438394
nr 1243 8394
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund. Signerad, daterad 2000, numrerad 260/360, bladets mått: 46x53 cm, oramad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:16:09
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö