KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109329
nr 1210 9329
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 1892, landskap. Olja på pannå, 38x60
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:29:39
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr