KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197117
nr 1619 7117
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Gamla Stan. Signerad. Akvarell, bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:45:46
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr