KONST / Litografier / Litografi 14456315
nr 1445 6315
Honoré Daumier
(1808-1879), Frankrike
Litografi, eftertryck, Signerad i tryck. Bildmått: 28x21, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Honoré Daumier, fransk bildkonstnär född 1808, död 1879.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:40:50
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Honoré Daumier
Läs mer om Honoré Daumier