KONST / Litografier / Färglitografi 15175198
nr 1517 5198
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 231/300, bildmått 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:09:14
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr