KONST / Litografier / Färglitografi 14808067
nr 1480 8067
Stina Wirsén
(f. 1968), Sverige
Vindrickande kvinna. Signerad, numrerad EA XXV/XXIX. Färglitografi. Bildmått: 28x23 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 47x33 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:09:06
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
Stina Wirsén
Läs mer om Stina Wirsén