KONST / Litografier / Färglitografi 14035121
nr 1403 5121
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Färglitografi, Signerad ej numrerad, "Sur La plage", yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:58:09
600 kr
1.000 kr
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald