KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14609200
nr 1460 9200
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Signerad, akvarell, bladets mått: 20x17cm, yttermått inklusive ram: 33x28cm
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:53:01
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström