KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14752098
nr 1475 2098
Barbro Andréen
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, "Tillsammans". Signerad, daterad -88-97. Bildmått: 32x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x34 cm
Barbro Andréen, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:42:09
100 kr
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer