KONST / Litografier / Färglitografi 13095539
nr 1309 5539
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 45x54cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:27:33
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg