KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14488130
nr 1448 8130
Blandteknik
2 st, Kina. Blandteknik, bildmått: 33x21, yttermått inklusive ram: 45x36 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:15:20
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
700 kr
6
1.200 kr
7
900 kr
6
1.000 kr (Budbetjänt)
7
1.100 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)
7
1.300 kr
8
1.400 kr
7
1.500 kr
8