KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4457642
nr 445 7642
Pastell
1800-tal, Putti, 38x31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 januari 2007
1.600 kr
1.200 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.700 kr
2.400 kr