KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062310
nr 1306 2310
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Sydländsk stad, signerad. Olja på pannå, 70x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:48:34
9/2 23:28:11
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg