KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746548
nr 1274 6548
Charles Blondin, Paris, signerad. Olja på duk, 28x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:31:39
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)