FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7016347
nr 701 6347
CHAIRS
5 pcs, 1960s, wear, damages.
5 st, 60-tal
Condition: slitage, skador
1000
SEK 600
Monday June 6 2011
at 17:55:32
5/6 14:49:18