KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185154
nr 1318 5154
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad E. W. 1888. Olja på duk, 44x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:05:53
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr