FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chest of drawers 4079600
nr 407 9600
CHEST OF DRAWERS
Lenght: ()
1800-tal, björk, längd: 88, djup: 44, höjd: 83 (fanérskador)
1000
SEK 2600
Monday May 22 2006
at 16:00:01
1.800 kr
2.100 kr
2.500 kr