MÖBLER / Bord / Salongsbord 5463380
nr 546 3380
Salongsbord
Empire-stil, Sent 1800-tal, längd: 100, djup: 70, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
måndag 13 oktober 2008
Karl Johanstil/Empir