KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8089121
nr 808 9121
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, Torbjörn Zetterholm, strandbris, signerad, 40x65
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:31:25
150 kr
400 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm