KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15103011
nr 1510 3011
Gun-Britt Sundstedt
(f. 1950), Sverige
Grå komposition. Monogramsignerad GBS. Blandteknik, bildmått: 35x28 cm, oramat löst blad, bladets mått: 48x39 cm
Gun-Britt Sundstedt, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:17:16
100 kr
150 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gun-Britt Sundstedt
Läs mer om Gun-Britt Sundstedt