![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Termos+flaska 9614037
*
nr 961 4037
Termos+flaska
+ kakfat, 50-tal
Kondition: termos saknar lock
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:04:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/5 17:57:21
1
150 kr
4/5 20:20:20
2
200 kr
7/5 14:28:03
3
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaska kakfat termos
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:53
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:28
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:05
-
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:45
*
Termos+flaska
Kondition: termos saknar lock
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4037
Termos+flaska
+ kakfat, 50-tal
Kondition: termos saknar lock
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/5 17:57:21 | 1 | 150 kr |
4/5 20:20:20 | 2 | 200 kr |
7/5 14:28:03 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flaska kakfat termos
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:53 -
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:28 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 18:05 -
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 19:45