KONST / Litografier / Färglitografi 14597231
nr 1459 7231
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Nationalmuseum. Signerad och numrerad 22/250. Litografi, Färglitografi, bildmått: 50x75 cm, yttermått inklusive ram: 65x90 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:21:38
31/3 20:51:25
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant