KONST / Litografier / Serigrafi 12931003
nr 1293 1003
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Dansen, Wallenberg/Palme". Signerad. Serigrafi, bladets mått: 75x52 cm
Kondition: kantskador, bristningar
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
måndag 25 november 2019
kl 18:06:24
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg