ART / Lithographs / Litographs 7897195
nr 789 7195
LITOGRAPHS
3 pcs. signed, 1987, subject size: 66x87, (ett glas skadat),
3 st. signerade, 1987, motivets mått: 66x87, (ett glas skadat)
300
SEK 100
Monday November 5 2012
at 17:35:48
4/11 22:54:31