![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15249338
*
nr 1524 9338
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 174/350, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 54x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x88 cm
Roj Friberg, född 1934 i Uddevalla, svensk målare, tecknare, skulptör och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2023
kl 19:37:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/2 10:23:39
1
250 kr
27/2 18:08:15
2
200 kr
27/2 18:08:15
1
250 kr (Budbetjänt)
27/2 19:32:08
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Roj Friberg
Roj Friberg, född 1934 i Uddevalla, svensk målare, tecknare, skulptör och grafiker.
Läs mer om Roj Friberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad roj friberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12
*
Roj Friberg
Roj Friberg, född 1934 i Uddevalla, svensk målare, tecknare, skulptör och grafiker.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Roj Friberg
nr 1524 9338
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 174/350, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 54x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x88 cm
Roj Friberg, född 1934 i Uddevalla, svensk målare, tecknare, skulptör och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/2 10:23:39 | 1 | 250 kr |
27/2 18:08:15 | 2 | 200 kr |
27/2 18:08:15 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
27/2 19:32:08 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Roj Friberg
Roj Friberg, född 1934 i Uddevalla, svensk mÃ¥lare, tecknare, skulptör och grafiker.Läs mer om Roj Friberg
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad roj friberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
idag
1 juli kl 18:12