![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitogrefi 9076019
*
nr 907 6019
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitogrefi, Björn Ekegren (f. 1955), 125/250, signerad, motivet: 33x46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 augusti 2014
kl 19:36:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 13:10:49
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren färglitogrefi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Läs mer om Björn Ekegren
nr 907 6019
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitogrefi, Björn Ekegren (f. 1955), 125/250, signerad, motivet: 33x46
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 augusti 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 13:10:49 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Björn Ekegren
Björn Ekegren, svensk mÃ¥lare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.Läs mer om Björn Ekegren
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn ekegren färglitogrefi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16