KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757563
nr 1275 7563
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap, 63x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:42:33
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)