![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Soffbord 8597093
*
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:01:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 19:48:17
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:02
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:36
-
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:42
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7093
Soffbord
teak, 1960-tal, längd: 135, djup: 68, höjd: 58
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 19:48:17 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
-
6151 Rökbord
Funkis. Bredd: 67 cm, djup: 47 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:02 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:36 -
6114 Soffbord/lampb..
skiva av glas. Bredd: 69 cm, djup: 60,5 cm, höjd: ..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:42