ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16229361
nr 1622 9361
MIXED MEDIA
Stig SASEN Andersson. Signed, dated -55, Tyska Kyrkan, watercolour, indian ink drawing, 33x26,
Stig SASEN Andersson. Signerad, blandteknik, daterad -55, Tyska Kyrkan, akvarell, tusch, yttermått inklusive ram: 33x26
Monday May 27 2024
at 20:54:14