KONST / Litografier / Färglitografier 13557034
nr 1355 7034
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografier, 4 st, Stockholm. Signerad, numrerad 11/70, -81. Bladets mått: 44x63 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:35:27
2.600 kr
2.800 kr
4.200 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
19 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas