ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14278129
nr 1427 8129
MIXED MEDIA
3 pcs. Allan Frank. "Fugle i harmoni", I, II och III. Signed. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Mixed media, Image dimensions: 44x44 cm, outer dimensions including frame: 45, 5x, 45, 5 cm, Nr II har skadat glas.
3 st. Allan Frank. "Fugle i harmoni", I, II och III. Signerad. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Blandteknik, bildmått: 44x44 cm, yttermått inklusive ram: 45,5x, 45,5 cm
Condition: Nr II har skadat glas
SEK 1100
Monday October 25 2021
at 19:11:57
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.000 kr