KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14598146
nr 1459 8146
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Komposition. Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:12:06
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr