KONST / Litografier / Färglitografi 11543078
nr 1154 3078
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, Blåsippor, 1980, signerad och numrerad 316/360, bladets mått: 60x50
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:30:57
6/1 18:33:06
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg