MÖBLER / Bord / Soffbord 13185318
nr 1318 5318
Soffbord
Teak. Bredd: 59 cm. Djup: 62 cm. Höjd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:26:55
150 kr