SILVER & METAL / Silver / Matbestick 5096427
nr 509 6427
Matbestick
Lenght: ()
7st, silver, några 1800-tal
300
SEK 450
Monday February 18 2008
at 17:09:17
350 kr
400 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver