MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ispik 13184051
nr 1318 4051
Ispik
19th century, Märkt NVP. Length: 144, proveniens fam von Post,
1800-tal, Märkt NVP. Längd: 144, proveniens fam von Post
700
SEK 700
Monday April 6 2020
at 20:30:24
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr