FURNITURE / Misc. Furniture / Plast för badrum 4812020
nr 481 2020
Plast för badrum
Lenght: ()
3 del, CM Torino Italien 1960-tal, badrumsskåp 'Castore' svart och gul plast med spegel, bredd 86 cm, handdukshängare 'Sesia' och toarullehållare 'Candia', alla delar märkta i relief, skåpet med datumstämpel, slitage
Withdrawn
Monday August 27 2007
at 16:03:19
- Thema-auction