KONST / Litografier / Tryck 7223198
nr 722 3198
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Tryck, 3 st. Ulf Hinders (f. 1950), numrerade, 32x43
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 20:00:26
31/10 19:55:26