KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456047
nr 1445 6047
Alfred Hedlund
(1884-1930), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 36x45, yttermått inklusive ram: 52x61 cm
Alfred Hedlund, svensk målare född 1884, död 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:18:53
30/1 21:10:01