KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13185225
nr 1318 5225
Jurgen Wrangel
(1881-1957), Sverige
Oljemålningar, 2 st. Signerade. Olja på duk, 64x76cm & 62x67cm
Jurgen Wrangel, svensk konstnär född 1881, död 1957 .
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:07:54
350 kr